KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16128398

nr 1612 8398

Göran Folcker

(1920-2000), Sverige

Blandteknik, 3 st, Komposition, yttermått inklusive ram: 52x42 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:49:25

Göran Folcker

Läs mer om Göran Folcker